gText (9.0.10) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Filter
fi: Suodatus

en: Source string
fi: Lähdemerkkijono

en: Replace
fi: Korvaa

en: Plural
fi: Monikko

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: not set
fi: ei asetettuna

en: Save translations
fi: Talleta käännökset

en: String contains
fi: Merkkijono sisältää

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
fi: Jätä tyhjäksi näyttääksesi kaikki merkkijonot. Haku on riippuvainen kirjainten koosta.

en: Text group
fi: Tekstiryhmä

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
fi: Lähetetty merkkijono sisältää kiellettyä HTML:ää: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
fi: Yritetty lähettää kiellettyä käännösmerkkijonoa kielletyllä HTML:llä %string

en: Filter translatable strings
fi: Suodata käännettävät merkkijonot

en: Saved
fi: Tallennettu

en: Singular form
fi: Yksikkömuoto

en: Plural form
fi: Monikkomuoto

en: Simple text
fi: Yksinkertainen teksti

en: The strings have been saved.
fi: Merkkijonot tallennettu.

en: In Context
fi: kontekstissa

en: First plural form | @count. plural form
fi[0]: Ensimmäinen monikkomuoto
fi[1]: @count monikkomuoto

en: Source string (@language)
fi: Lähdemerkkijono (@language)

en: Built-in English
fi: Sisäänrakennettu englanti

en: Translated string (@language)
fi: Tallennettu merkkijono (@language)

en: Plural variants
fi: Monikot
