gText (9.0.10) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Filter
oc: Filtrar

en: Source string
oc: Cadena font

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Save translations
oc: Enregistrar las traduccions

en: String contains
oc: La cadena conten

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
oc: Daissar void per afichar totes los tèrmes. La recèrca es sensibla a la cassa.

en: Text group
oc: Gropes de tèxte

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
oc: La cadena soumise conten de balisas HTML invalidas : %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
oc: Temptativa de somission d'una traduccion contenant de balisas HTML invalidas : %string

en: Filter translatable strings
oc: Filtrar las cadenas que se pòdon tradusir

en: Singular form
oc: Formation del singulier

en: Plural form
oc: Formation del plural
