gText (9.0.11) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Source string
eu: Jatorrizko katea

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Plural
eu: Plurala

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Save translations
eu: Gorde itzulpenak

en: String contains
eu: Kateak dauka

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
eu: Utzi hutsik kate guztiak erakusteko. Bilaketa honek maiuskulak eta minuskulak bereizten ditu.

en: Text group
eu: Testu multzoa

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
eu: Bidalitako kateak onartzen ez den HTML kodea darama: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
eu: Onartu gabeko HTML-dun itzulpena bidaltzeko saiakera: %string

en: Filter translatable strings
eu: Iragazi itzuli daitezkeen testuak

en: The strings have been saved.
eu: Katea gordea izan da.
