gText (9.0.11) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Filter
gl: Filtro

en: Source string
gl: Cadea fonte

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Save translations
gl: Gardar as traduccións

en: String contains
gl: A cadea contén

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
gl: Deixar en branco para mostrar todas as cadeas. A busca distingue maiúsculas e minúsculas.

en: Text group
gl: Grupo de texto

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
gl: A cadea enviada contén HTML non permitido: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
gl: Intentouse enviar unha cadea de traducción con HTML non permitido: %string

en: Filter translatable strings
gl: Filtrar textos traducibles

en: Singular form
gl: Forma singular

en: Plural form
gl: Forma plural

en: Plural variants
gl: Variantes do plural
