gText (9.0.11) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: Save translations
th: บันทึกการแปล

en: String contains
th: ข้อความประกอบด้วย

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
th: ปล่อยว่างไว้เพื่อแสดงข้อความทั้งหมด คำค้นหาสนใจความแตกต่างของตัวอักษรเล็ก-ใหญ่

en: Text group
th: กลุ่มข้อความ

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
th: ข้อความที่ส่งมา มีคำสั่ง HTML ที่ห้ามใช้: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
th: มีความพยายามส่งคำแปลที่มีคำสั่ง HTML ห้ามใช้: %string

en: The strings have been saved.
th: สตริงได้รับการบันทึก
