gText (9.0.12) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Source string
az: Mənbə sətiri

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: not set
az: təyin olunmayıb

en: Save translations
az: Tərcümələri yadda saxlayın

en: String contains
az: Sətrin tərkibində var

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
az: Bütün sətirləri göstərmək üçün boş buraxın. Axtarış hərflərə həssasdır.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
az: Təqdim edilmiş sətirdə icazə verilməyən HTML var: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
az: İcazə verilməyən HTML ilə tərcümə sətirinin təqdim edilməsi cəhdi: %string

en: Filter translatable strings
az: Tərcümə edilə bilən sətirləri süzün
