gText (9.0.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Source string
am: ምንጩ ሕብረቁምፊ

en: String contains
am: ሕብረቁምፊው የሚያካትተው

en: Text group
am: የጽሑፍ ቡድን

en: Plural variants
am: የቃላት ብዜት
