gText (9.0.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Save translations
dz: སྐད་སྒྱུར་ཚུ་སྲུང་།

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
dz: ཡིག་རྒྱུན་ཚུ་ཆ་མཉམ་སྟོན་ནི་དོན་ལུ་  སྟོངམ་བཞག   འཚོལ་ཞིབ་འདི་ཡི་གུ་ཆེ་ཆུང་གི་ཉན་ཁ་ཨིན་མས།
