gText (9.0.3) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Reset
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: Filter
et: Filtreeri

en: Source string
et: Lähtesõne

en: Replace
et: Asenda

en: Plural
et: Mitmus

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Save translations
et: Salvesta tõlge

en: String contains
et: Sõne sisaldab

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
et: Kõigi sõnede näitamiseks jäta tühjaks. Otsing eristab suur- ja väiketähti.

en: Text group
et: Tekstirühm

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
et: Sisestatud string sisaldab lubamatut HTML koodi: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
et: Prooviti sisestada tõlkestring lubamatu HTML koodiga: %string.

en: Filter translatable strings
et: Tõlgitavate sõnede filter

en: Singular form
et: Ainsusevorm

en: Plural form
et: Mitmuse vorm

en: The strings have been saved.
et: Stringid on salvestatud.

en: In Context
et: Kontekstis

en: First plural form | @count. plural form
et[0]: Esimene mitmuse vorm
et[1]: @count. mitmuse vorm

en: Source string (@language)
et: Lähtestring (@language)

en: Built-in English
et: Süsteemi Inglise keel

en: Translated string (@language)
et: Tõlgitud string (@language)

en: Plural variants
et: Mitmuse variatsioonid
