gText (9.0.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Save translations
ku: وه‌رگێڕان پاشه‌ که‌وت بکه‌

en: String contains
ku: ڕیزبەند تێیدایە

en: Text group
ku: گرووپی نوسین

en: Filter translatable strings
ku: پاڵاوتنی ڕیزبەندە شیاوەکان بۆ وەرگێڕان
