gText (9.0.6) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Filter
bg: Филтър

en: Source string
bg: Стринг източник

en: Save translations
bg: Запиши превода

en: String contains
bg: Стринга съдържа

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
bg: Оставете празно, за да видите всички стрингове. Различават се малки и главни букви.

en: Text group
bg: Текстова група
