gText (9.0.6) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Filter
he: סינון

en: Source string
he: מחרוזת מקור

en: Replace
he: החלפה

en: Plural
he: רבים

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: not set
he: לא נקבע

en: Save translations
he: שמירת תרגום

en: String contains
he: מחרוזת שמכילה

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
he: השאירו ריק כדי להציג את כל המחרוזות. החיפוש רגיש להבדל בין אותיות לועזיות קטנות וגדולות.

en: Text group
he: קבוצת טקסט

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
he: המחרוזת שנשלחה כוללת HTML אסור: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
he: נסיון שליחת מחרוזת תרגום הכוללת HTML אסור: %string

en: Filter translatable strings
he: סינון מחרוזות שניתן לתרגם

en: Singular form
he: צורת יחיד

en: Plural form
he: צורת רבים

en: The strings have been saved.
he: מחרוזת התרגום נשמרה.

en: Built-in English
he: אנגלית מובנית

en: Translated string (@language)
he: מחרוזת טקסט מתורגמת (@language)

en: Plural variants
he: פורמט מרובה
