gText (9.0.6) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Filter
km: តម្រង

en: Save translations
km: រក្សាទុកការបកប្រែ​

en: String contains
km: ខ្សែអក្សរ​មាន

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
km: ទុក​ឲ្យ​នៅ​ទទេ​ដើម្បី​បង្ហាញ​ខ្សែអក្សរ​ទាំងអស់ ។ ការ​ស្វែងរក​គឺ​ប្រកាន់​តួអក្សរ​តូច​ធំ ។

en: Text group
km: ក្រុម​អត្ថបទ

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
km: ខ្សែអក្សរ​ដែល​បាន​ដាក់​ស្នើ​មាន​ HTML ដែល​មិន​បាន​អនុញ្ញាត ៖ %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
km: ការ​ដាក់​ស្នើ​កា​របកប្រែ​ឃ្លា​ដែល​​ប៉ុនប៉ង​មាន​ HTML ដែល​មិន​បាន​អនុញ្ញាត ៖ %string

en: Filter translatable strings
km: តម្រង​អាច​បក​ប្រែ​ខ្សែ​អក្សរ​បាន
