gText (9.0.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Save translations
ne: अनुवाद लाई सेभ गर्नुहोस्
