gText (9.0.7) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Source string
bo: ཁུངས་ཡིག་ཕྲེང་།

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Plural
bo: མང་ཚིག

en: Save translations
bo: བསྒྱུར་ཡིག་ཉར་བ

en: String contains
bo: ཡིག་ཕྲེང་དུ་འདུས་པའི་ཡི་གེ

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
bo: སྟོང་བར་བསྐྱུར་ནས་ཡིག་ཕྲེང་ཡོངས་སྟོན་པ་དང་། འཚོལ་བཤེར་བྱེད་དུས་ཆེ་འབྲི་དང་ཆུང་འབྲི་ལ་ཁྱད་པར་ཡོད།

en: Text group
bo: ཡིག་གེ་སྡེ་ཚན

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
bo: ཡར་སྤྲོད་བྱས་པའི་ཡིག་ཕྲེང་དུ་སྤྱད་མི་ཆོག་པའིHTML མཚན་བྱང་འདུས་ཡོད། %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
bo: སྤྱད་མི་ཆོག་པའི་HTML ཡོད་པའི་ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཕྲེང་ཞིག་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་རྩིས་བྱས། %string

en: Filter translatable strings
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད་རུང་བའི་ཡིག་ཕྲེང་ཚགས་རྒྱག་པ

en: Plural form
bo: མང་ཚིག་གི་རྣམ་པ
