gText (9.0.7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Save translations
gu: ભાષાંતરો ને સાચવો

en: Plural variants
gu: બહુવચન ચલો
