gText (9.0.7) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Filter
jv: Saring

en: Save translations
jv: Simpen terjemahan

en: String contains
jv: Isi tembungé

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
jv: Kosongnā kanggo nampilna kabèh tenbung. Penggolékan iki mbédaknā huruf gedhé-cilik.

en: Text group
jv: Kelompok téks

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
jv: Tembung sing dikirim isiné ānā kode HTML sing ora diidinaké: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
jv: Ānā usaha pengiriman tembung terjemahan nganggo kode HTML sing dilarang: %string

en: Filter translatable strings
jv: Saringānā tembung sing bisa diterjemahna
