gText (9.0.7) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Save translations
kk: Аудармаларды сақтау

en: String contains
kk: String құрамды

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
kk: Бос қалдырыңыз, барлық жолдарды көрсету үшін. Іздеу тізімін есепке ала отырып.

en: Text group
kk: Мәтін тобы

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
kk: берілген жолында руқсат етілмеген HTML: %string бар

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
kk: рұқсат бермеген HTML: %string аударған жолы
