gText (9.0.7) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Source string
sk: Zdrojový reťazec

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Plural
sk: Množné číslo

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Save translations
sk: Uložiť preklad

en: String contains
sk: Hľadať reťazec

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sk: Ak necháte pole prázdne, zobrazia sa všetky reťazce. Hľadanie rozlišuje veľké a malé písmená.

en: Text group
sk: Skupiny textov

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
sk: Odoslaný reťazec obsahuje nepovolený HTML kód:  %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
sk: Nevydarené odoslanie reťazca s prekladom, ktorý obsahuje nepovolený HTML kód: %string

en: Filter translatable strings
sk: Filtrovať prekladateľné reťazce

en: The strings have been saved.
sk: Reťazce boli uložené.

en: Plural variants
sk: Tvary množného čísla
