gText (9.0.7) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Filter
sq: Filtri

en: Save translations
sq: Ruaj përkthimet

en: String contains
sq: Vargu përmban

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sq: Lëre bosh për të shfaqur të gjitha vargjet. Kërkimi ndikohet nga ndryshimi gërma të mëdha/vogla.

en: Text group
sq: Grup tekstesh

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
sq: Vargu i shtuar përmban HTML të ndaluar: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
sq: Tentimet e dërgimit të një vargu përkthimi me HTML të ndaluar: %string
