gText (9.0.7) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Save translations
sr: Сачувај преводе

en: String contains
sr: Низ знакова садржи

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sr: Оставите празно да бисте приказали све низове карактера. Претрага разликује велика и мала слова.

en: Text group
sr: Група текстова

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
sr: Прослеђени текст садржи недозвољени <em>HTML</em>: %string

en: Plural variants
sr: Варијанта у множини
