gText (9.0.7) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Source string
te: మూల పదబంధం

en: Save translations
te: అనువాదాలని భద్రపరచండి

en: String contains
te: వాక్యంలో ఇదుంటే

en: Text group
te: పాఠ్య సమూహం

en: Plural variants
te: బహువచన రూపాలు
