gText (9.0.8) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Filter
ast: Filtru
