gText (9.0.8) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Plural
be: Множны

en: Save translations
be: Захаваць пераклады

en: String contains
be: Радок утрымоўвае

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
be: Пакіньце пустым, каб паказваліся ўсе радкі. Пошук улічвае рэгістр.

en: Text group
be: Група тэкста

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
be: Паданы радок утрымлівае недазволены HTML: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
be: Спроба захаваць пераклад радка з недазволенным HTML: %string

en: Filter translatable strings
be: Фільтраваць радкі, прыдатныя для перакладу

en: Plural variants
be: Mножныя варыянты
