gText (9.0.8) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Replace
cy: Ailosod

en: Save translations
cy: Cadw cyfieithiadau

en: String contains
cy: Llinyn yn cynnwys

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
cy: Cadw'n wag i ddangos holl linynau. Mae'r chwiliad yn achos sensitif.

en: Text group
cy: Grŵp testun

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
cy: Mae'r llinyn sydd wedi ei gyflwyno yn cynnwys HTML wedi ei wahardd: %string.

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
cy: Cyflwyniad o linyn cyfieithu wedi ei geisio gyda HTML gwaharddedig: %string
