gText (9.0.8) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Source string
el: Συμβολοσειρά προέλευσης

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Plural
el: Πληθυντικός

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: not set
el: μη ορισμένο

en: Save translations
el: Αποθήκευση μεταφράσεων

en: String contains
el: Η φράση περιέχει

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
el: Αφήστε το κενό για να εμφανιστούν όλες οι φράσεις. Η αναζήτηση κάνει διάκριση κεφαλαίων-πεζών.

en: Text group
el: Ομάδα κειμένου

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
el: Το υποβληθέν αλφαριθμητικό περιέχει μη επιτρεπόμενο κώδικα HTML: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
el: Υπήρξε προσπάθεια υποβολής αλφαριθμητικού μετάφρασης με μη επιτρεπόμενο κώδικα HTML: %string

en: Filter translatable strings
el: Φιλτράρετε τις μεταφράσιμες συμβολοσειρές

en: Plural variants
el: Πολλαπλές παραλλαγές
