gText (9.0.8) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Source string
lt: Šaltinio eilutė

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: not set
lt: nenustatyta

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: String contains
lt: Eilutė sudaryta

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lt: Palikite tuščią, kad rodytų visas eilutes. Paieška jautri didžiosiom raidėm

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lt: Pateikta eilutė turi neleidžiamo HTML: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
lt: Bandymas pateikti vertimą su neleidžiamu HTML: %string

en: Filter translatable strings
lt: Filtruoti verčiamas eilutes

en: The strings have been saved.
lt: Eilutė buvo išsaugota.

en: Plural variants
lt: Daugiaskaitiniai variantai
