gText (9.0.8) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Filter
nn: Filtrer

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Save translations
nn: Lagre omsetjingar

en: String contains
nn: Streng inneheld

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
nn: La feltet stå tomt for å vise alle strengar. Søket skil mellom små og store bokstavar.

en: Text group
nn: Tekstgruppe

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
nn: Tekststrengen inneheld ulovleg HTML: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
nn: Forsøk på å lagre ei omsetjing med ulovleg HTML: %string
