gText (9.0.9) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Filter
af: Filtreer

en: Save translations
af: Stoor vertalings

en: String contains
af: String bevat

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
af: Los leeg om alle stringe te vertoon. Die soektog is kassensitief.

en: Text group
af: Teksgroep
