gText (9.0.9) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Filter
ar: انتقاء

en: Source string
ar: نص المصدر

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: not set
ar: غير محدد

en: Save translations
ar: حفظ الترجمات

en: String contains
ar: المقطع يحتوي

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
ar: اتركه خاليا لعرض جميع المقاطع. البحث حساس للحروف اللاتينية الكبيرة و الصغيرة.

en: Text group
ar: مجموعة النصوص

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
ar: المقطع المُرسل يحتوي إتش.تي.إم.إل غير مسموح به: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
ar: محاولة لإرسال مقطع ترجمة يحتوي إتش.تي.إم.إل غير مسموح به: %string

en: Filter translatable strings
ar: فلترة النصوص القابلة للترجمة

en: Plural variants
ar: بدائل الجمع
