gText (9.0.9) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Filter
ca: Filtra

en: Source string
ca: Cadena font

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: not set
ca: no establert

en: Save translations
ca: Desa les traduccions

en: String contains
ca: La cadena conté

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
ca: Deixeu-ho en blanc per a mostrar totes les cadenes. La cerca és sensible a les majúscules i minúscules.

en: Text group
ca: Grup de text

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
ca: La cadena enviada conté HTML no autoritzat: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
ca: Intent de tramesa d'una cadena de traducció amb HTML no autoritzat: %string

en: Filter translatable strings
ca: Filtra les cadenes que es poden traduir

en: Singular form
ca: Forma singular

en: Plural form
ca: Forma plural

en: The strings have been saved.
ca: S'han desat les cadenes.

en: In Context
ca: En context

en: Source string (@language)
ca: Font de la cadena (@language)

en: Built-in English
ca: Integrat en anglès

en: Translated string (@language)
ca: Cadena  traduïda (@language)

en: Plural variants
ca: Variants en plural
