gText (9.0.9) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: Save translations
my: ဘာသာပြန်များအား သိမ်းဆည်းရန်
