gText (9.0.12) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Save translations
eo: Konservu tradukojn

en: String contains
eo: Teksto enhavas

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
eo: Lasu malplena por montri ĉiujn tekstojn.  Majuskleco gravas por la serĉo.

en: Text group
eo: Teksta grupo

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
eo: La sendita teksto enhavas malpermesitan HTML-eron: %string

en: Plural variants
eo: Pluralaj variantoj
