gText (9.0.12) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Filter
is: Sía

en: Save translations
is: Vista þýðingar

en: String contains
is: Strengur inniheldur

en: Text group
is: Texta hópur

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
is: Innsendi strengurinn inniheldur HTML sem ekki má nota: %string
