gText (9.0.12) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Filter
mr: गाळणी

en: Plural variants
mr: बहुवचन रूपे
