gText (9.0.12) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Save translations
sl: Shrani prevode

en: String contains
sl: Izraz vsebuje

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sl: Pustite prazno za prikaz vseh izrazov. Iskanje je občutljivo na velike in male črke.

en: Text group
sl: Tekstovna skupina

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
sl: Poslani niz vsebuje nedovoljen HTML: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
sl: Poskus vnosa prevoda z nedevoljenim HTML: %string
