GTFS Utilities (2.0.0) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: error
he: שגיאות

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: default
he: ברירת מחדל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Insert
he: הוספה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: View
he: צפיה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Created
he: נוצר

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Price
he: מחיר

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Feeds
he: הזנות

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Finish
he: סיום

en: Route
he: נתיב

en: Direction
he: כיוון

en: Directions
he: כיוונים

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Feed ID
he: מזהה הזנה

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: hash
he: גיבוב

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
