GTFS Utilities (2.0.0) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: error
hy: սխալ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: View
hy: Դիտել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Direction
hy: Ուղղություն
