GTM dataLayer (2.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Node
br: Skoulm

en: Plugin
br: Lugant
