GTM dataLayer (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Tags
cs: Štítky

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: Node
cs: Uzly

en: Owner
cs: Vlastník

en: Examples
cs: Příklady

en: Global
cs: Globální

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: @label (disabled)
cs: @label (vypnuto)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
cs: Opravdu chcete odstranit @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
cs: @entity-type %label byl odstraněn.
