GTM dataLayer (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Node
eo: Nodo

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Not enabled
eo: Malŝaltita
