GTM dataLayer (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Tags
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Statistics
et: Statistika

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Node
et: Postitus

en: Owner
et: Omanik

en: OR
et: VÕI

en: Entity
et: Olem

en: AND
et: JA

en: Examples
et: Näited

en: Global
et: Globaalne

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: @label (disabled)
et: @label (keelatud)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
et: @entity-type %label on kustutatud.
