GTM dataLayer (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Tags
he: תגיות

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Owner
he: בעלים

en: OR
he: או

en: Entity
he: יישות

en: AND
he: וגם

en: Plugin
he: פלאגין

en: Global
he: כללי

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
he: בטוחים שברצונכם להסיר את @entity-type %label?
