GTM dataLayer (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Tags
lv: Birkas

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Node
lv: Mezgls

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: OR
lv: VAI

en: Entity
lv: Entītija

en: AND
lv: UN

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Examples
lv: Piemēri

en: Global
lv: Globāls

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: @label (disabled)
lv: @label (atspējots)
