GTM dataLayer (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
