GTM dataLayer (2.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Tags
os: Тегтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй
