GTM dataLayer (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Tags
pl: Tagi

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Node
pl: Węzeł

en: Owner
pl: Właściciel

en: OR
pl: LUB

en: Entity
pl: Encja

en: AND
pl: I

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Examples
pl: Przykłady

en: Overrides
pl: Unieważnienia

en: Global
pl: Globalne

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Edit @label
pl: Edytuj @label

en: @label (disabled)
pl: @label (wyłączone)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
pl: Czy na pewno usunąć @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
pl: Usunięto @entity-type %label.
