GTM dataLayer (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Tags
sv: Etiketter

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Node
sv: Nod

en: Owner
sv: Ägare

en: OR
sv: ELLER

en: Entity
sv: Objekt

en: AND
sv: OCH

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Examples
sv: Exempel

en: Global
sv: Globalt

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat

en: Edit @label
sv: Redigera @label

en: @label (disabled)
sv: @label (inaktiverad)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
sv: Är du säker på att du vill radera @entity-type %label?
