GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: ID
hu: Azonosító

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: Configure
hu: Beállít

en: Node
hu: Tartalom

en: OR
hu: VAGY

en: Entity
hu: Entitás

en: AND
hu: ÉS

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Examples
hu: Példák

en: Global
hu: Általános

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Edit @label
hu: @label szerkesztése

en: Container ID
hu: Tárolóazonosító (azaz „Container ID”)

en: Plugin Id
hu: Bővítmény azonosító

en: Are you sure you want to delete the @label condition?
hu: @label feltétel biztosan törölhető?

en: Add Condition
hu: Feltétel hozzáadása

en: @label (disabled)
hu: @label (letiltott)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
hu: %label címkéjű @entity-type entitástípus biztosan eltávolítható?

en: The @entity-type %label has been removed.
hu: %label címkéjű @entity-type entitástípus eltávolítva.

en: Configure this integration module on its <a href=":url">settings page</a>.
hu: Ezen integrációs modul a saját <a href=":url">beállítási oldalán</a> kezelhető.
