GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Node
hy: Նոդ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի
